Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH172D2-QW SDS-Plus fúrókalapács
- Az erőteljes kefe nélküli motor és az XR akkumulátor technológia 1,4 joule ütési energiát biztosít, amely lehetővé teszi akár 16 mm-es tömör betonba fúrást, és ideális kis átmérőjű műanyag dübelek és mechanikus horgonyok beszereléséhez, amelyeknél 4-10 mm-es fúrási átmérőre van szükség.
- Ideális rögzítési és rögzítési alkalmazásokhoz falazatban és betonban: furatok 4 mm-től 16 mm-ig.
- Kategóriájában a legjobb vibráció, 6,3 m/s², minimálisra csökkentve a felhasználó fáradtságát.
- Világos fehér LED késleltetési funkcióval javítja a láthatóságot
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Típus | SDS-Plus |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 2 Ah |
| Max. fúrás átmérője - beton | 16 mm |
| Max. fúrás átmérője - fa | 16 mm |
| Max. fúrási teljesítmény - fém | 10 mm |
| Terhelés nélküli fordulatszám | 1060 fordulat / perc |
| Maximális névleges fordulatszám | 1060 |
| Csomag tartalma | SDS-Plus fúrókalapács, 2 x 2 Ah aksi, töltő, TSTAK koffer |
Hasonló termékek
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.570 Ft
(103.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
121.280 Ft
(95.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat