Leírás és Paraméterek
DEWALT D21570K-QS
Megnövelt motorteljesítménynek köszönhetően alkalmas száraz magfúrásra 127 mm átmérőig téglában, puha falazóelemekben
2 sebességfokozat sokoldalú alkalmazást tesz lehetővé fában, fémekben, betonban standard fúrószárakkal
Elektromechanikus kuplung kényelmes és biztonságos felhasználást tesz lehetővé
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, mélységütköző, koffer
| Tokmány típusa | 16 mm |
| Ütő funkció | Van |
| Kihajtótengely | 1/2" X 20 U.N.F |
| Felvett teljesítmény | 1300 W |
| Leadott teljesítmény | 680 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1250 0-3500 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 22 mm |
| Tömeg | 3 kg |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 127 mm |
| Befogó átmérő | 43 mm |
| Munkahossz | 380 mm |
| Magasság | 215 mm |
| Kéz/kar vibráció - gyémántfúrás | 13 m/s2 |
| Kéz/Kar Vibráció - Fúrás | 16 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 4.6 m/s2 |
| Hangnyomás | 93 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 104 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 6.8 m/s2 |
Hasonló termékek
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
133.360 Ft
(105.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat