Leírás és Paraméterek
DEWALT D25333K-QS
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában.
Perform & Protect: kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 10.0m/s2, csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet.
A mechanikus tengelykapcsoló csökkenti a hirtelen nagy nyomatékú reakciót elakadás esetén.
Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-30 mm átmérőig.
Tartozékok: mélységütköző, állítható oldalfogantyú, TSTAK koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Felvett teljesítmény | 950 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 3.5 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1150 /perc |
| Ütésszám | 0-5200 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 65 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 3.7 kg |
| Hosszúság | 355 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 6.9 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 7.8 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Hangnyomás | 93 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 104 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
133.360 Ft
(105.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.570 Ft
(103.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat