Leírás és Paraméterek
DEWALT D21441-QS
Ideális szerszám acélszerkezet szerelésénél.
Az új, szabadalmaztatott, golyóscsapágyas tengelykapcsoló biztonságosabb munkavégzést tesz lehetővé.
Új hajtómű, hosszabb élettartam.
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, mélységütköző
| Tokmány típusa | 13 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Felvett teljesítmény | 770 W |
| Leadott teljesítmény | 425 W |
| Max. nyomaték | 40/20 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100/0-2700 ford./perc |
| Tokmány kapacitás | 1,5 - 13 mm |
| Max. fúrási kapacitás (fa / fém) | 35 / 13 mm |
| Menetes tengely | 1/2” x 20 U.N.F |
| Súly | 2,2 kg |
| Hosszúság | 352 mm |
| Magasság | 199 mm |
| Kéz/kar vibráció-fémek | 3.6 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB (A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 2.8 dB (A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB (A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 2.8 dB (A) |
Hasonló termékek
132.500 Ft
(104.331 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
133.360 Ft
(105.008 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
131.570 Ft
(103.598 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.330 Ft
(108.134 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
110.452 Ft
(86.970 Ft + ÁFA)
21%
Külső raktárról elérhető
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
121.280 Ft
(95.496 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat