Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF620N-XJ gipszkarton csavarozó
A DEWALT talán legnépszerűbb és legtöbbet vásárolt terméke a DCF620-as kartoncsavarozó, erőteljes 4400 rpm-re képes kefe-nélküli- motorral segíti a csavarok hatékony behajtását, biztosítva a maximális teljesítményt és a hatékony munkát akár 55 mm-es csavarhosszig, fa és fémprofilba egyaránt.
Szerszámnélküli finomállítási és mélységállítási lehetőség a géptesten, de a külön megvásárolható táron is. A társzerkezet forgatható a csavarozó készülék fejrészén leszerelés nélkül megkönnyítve a munkavégzést szűk helyeken is vagy fej felett is.
A társzerkezet egy mozdulattal levehető, megkönnyítve ezáltal a takarítását a lerakodott gipszkarton portól, szennyeződésektől. Az övakasztó 35º-ban megdöntve került a géphez kialakítva, amit egyaránt fel tehetünk bal vagy jobb oldalra is. Masszív fémből készült az övakasztó.
Tartozékok: orrkúp nem tárazott csavarozáshoz, DT7520-QZ mágneses bittartó 25 mm-es Ph2 csavarozó heggyel, akku és töltő nélkül.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 1/4" |
| Max nyomaték | 5 - 30 Nm |
| Leadott teljesítmény | 435 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 4400 /perc |
| Szerszámbefogó Hex | 6.35 mm |
| Tömeg | 1.08 kg |
| Hosszúság | 262 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 77 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Fej hossz | 220 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat