Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF620E1K-XJ
Az erőteljes, 4400 ford./perc fordulatszámú kefe nélküli motor maximális sebességet és munkaidőt biztosít egy kompakt géptől
Az egyik legkönnyebb és legkompaktabb gép a piacon - alkalmas szűk helyeken való használatra
A könnyen összeszerelhető hevedercsavaros mechanizmus a heveder legtöbb csavartípusához alkalmas
Az övcsavaros mechanizmus nyitott kialakítása megkönnyíti a belső tisztítást
Tartozékok: 1 db 1,7Ah akkumulátor, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | HEX 6.35 mm |
| Feszültség | 18 V |
| max. nyomaték | 5-30 Nm |
| Kimeneti teljesítmény | 435 watt |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 4400 ford./perc |
| bittartó | 6,35 mm (Hex) |
| Súlya | 1,88 kg |
| Fejhossz | 335 mm |
| Hossza | 380 mm |
| Magasság | 233 mm |
Hasonló termékek
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.815 Ft
(97.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
122.040 Ft
(96.094 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.150 Ft
(98.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.590 Ft
(98.890 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat