Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF620D2K-QW táras gipszkarton csavarozó
Erőteljes 4400 rpm kefe-nélküli- motor segíti a csavarok hatékony behajtását biztosítva a maximális teljesítményt és egy kompakt eszközt. Szerszámnélküli finomállítási és mélységállítási lehetőség 25 mm-től 55 mm-ig.
A társzerkezet forgatható a csavarozó készülék fejrészén leszerelés nélkül megkönnyítve a munkavégzést szűk helyeken is! A társzerkezet könnyen, egy mozdulattal levehető megkönnyítve ezáltal a takarítását a lerakodott gipszkarton portól.
A táras működtetéssel töredékére csökken a munkaidő, növelve a hatékonyságot!
Tartozékok: 2 x 18V-os 2.0Ah XR Li-Ion akkumulátor (kisebb tömeggel kell akár fej felett is dolgozni), univerzális XR töltő, DCF6202 társzerkezet, DT7205-QZ PR2 csavarozó hegy, orrkúp egyszerű csavarozáshoz, DT7520-QZ mágneses bittartó 25mm-es Ph2 csavarozó heggyel, TSTAK 2 tároló.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 1/4" |
| Max nyomaték | 5 - 30 Nm |
| Leadott teljesítmény | 435 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 4400 /perc |
| Legnagyobb csavarátmérő | 55 mm |
| Szerszámbefogó Hex | 6.35 mm |
| Tömeg | 1.88 kg |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 233 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 77 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Szerszámbefogó HU | 6.35mm (1/4") |
| Fej hossz | 335 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat