Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD716D2-QW
A DeWalt DCD716D2-QW akkus fúrócsavarozó nagy igénybevételre készült, mégis rendkívül kompakt kialakítású
16 állítható nyomatékállással rendelkezik különböző anyagokba és különböző csavarméretekkel történő egyenletes csavarozás érdekében
Az ergonomikus gumi öntött nyéllel csökkenti az ismételt használat során adódó fáradtságot
A 10 mm-es, automatikus tengelyzárral ellátott kulcsnélküli tokmány segítségével a fúrószárak könnyedén, akár egy kézzel is kicserélhetők
Tartozékok: DeWALT DCB115-QW töltő, Hordtáska, 2db 2Ah akkumulátor
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 30 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 16 Nm |
| Leadott teljesítmény | 180 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-400/1500 /perc |
| Ütésszám | 0-6000/22500 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 10 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 20 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 10 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 8 mm |
| Tömeg | 3 kg |
| Hosszúság | 200 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 63 mm |
| Hangnyomás | 85.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 96.5 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 10.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
65.810 Ft
(51.819 Ft + ÁFA)
Raktáron
65.950 Ft
(51.929 Ft + ÁFA)
Raktáron
68.565 Ft
(53.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.060 Ft
(45.717 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat