Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD771C2-QW
Erőteljes 18,0 V-os fúró-csavarozó fúrási és csavarozási munkákhoz 1,3Ah-s XR Li-Ion tehnologiával
13 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bit cserét
Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében.
16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Tartozékok: 2db 1,3Ah-s XR akkumulátor, 18,0V-os XR töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 1.3 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 42 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 24 Nm |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1500 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 1.65 kg |
| Hosszúság | 219 mm |
| Magasság | 191 mm |
| Mélység | 53 mm |
| Hangnyomás | 72 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
65.950 Ft
(51.929 Ft + ÁFA)
Raktáron
65.810 Ft
(51.819 Ft + ÁFA)
Raktáron
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat