Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD796E1T-XJ
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
Ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú a megnövelt munkavégzési kényelem érdekében
Tartozékok: 1 db 1.7 Ah-s Powerstack akkumulátorral, övakasztó, mágneses bit tartó, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Powerstack |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 1.7 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény (fém) | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (kőzet) | 13 mm |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
Hasonló termékek
110.945 Ft
(87.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.560 Ft
(88.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.190 Ft
(86.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Raktáron
112.945 Ft
(88.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.615 Ft
(86.311 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.165 Ft
(89.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.435 Ft
(86.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat