Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF887P2-QW
3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé
Tartozékok: 2 db 5.0 Ah-s akksi, töltő, övakasztó, mágneses bittartó és TSTAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Tömeg | 0.94 kg |
| Hosszúság | 134 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 22 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.1 m/s2 |
| Hangnyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 107 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.165 Ft
(89.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.945 Ft
(88.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Raktáron
112.560 Ft
(88.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.405 Ft
(90.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.850 Ft
(91.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.850 Ft
(91.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat