Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD777D2K-QW
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
13mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bit cserét
16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében
Tartozékok: 2db 2Ah-s XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, koffer, 56 db-os fúró- és csavarbehajtó bitkészlet
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényezo K1 (hang) 3 dB(A) | |
| Hosszúság | 192 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényezo K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súly | 5,7 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Bizonytalansági tényezo K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 0-500 / 0-1750 /perc |
| Akusztikus nyomás | 83 dB(A) |
| Hangnyomás | 72 dB(A) |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
Hasonló termékek
113.165 Ft
(89.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Raktáron
112.560 Ft
(88.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.945 Ft
(87.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.405 Ft
(90.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
110.190 Ft
(86.764 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat