Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF892NT-XJ
Az ultrakompakt, könnyű kialakítás lehetővé teszi a szűk helyeken való használatát, a gyűrűs négyzet alakú meghajtónak köszönhetően gyors aljzatcserét tesz lehetővé
A változó trigger lehetővé teszi az összes alkalmazás teljes vezérlését
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, meghosszabbítja a szerszám élettartamát és sokkal rövidebb tervezést tesz lehetővé
Világos fehér LED késleltetési funkcióval a jobb láthatóság és funkcionalitás érdekében, most fényerőszabályzóval, így a környezetnek megfelelően tompíthatja vagy kikapcsolhatja a fényt
Tartozék: koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18V |
| Üllő mérete | 1/2" |
| Rögzítési nyomaték | 812 Nm |
| Kitörési nyomaték | 1152 Nm |
| Teljes hossz | 175 mm |
| Square Drive | Reteszelő tű |
| Súly | 2,5 kg |
Hasonló termékek
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.165 Ft
(89.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.945 Ft
(88.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
112.580 Ft
(88.646 Ft + ÁFA)
Raktáron
112.560 Ft
(88.630 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.405 Ft
(90.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.850 Ft
(91.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.850 Ft
(91.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat