Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF897N-XJ
A nagy teljesítményű ventilátorhűtéses motor 950Nm nyomatékot és 2400 ütés / perc sebességet biztosít a nagy igénybevételre alkalmas rögzítési alkalmazásokhoz
3/4" szerszám nélküli négylapú befogó
Akár 1625Nm lazító nyomaték
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 3/4" |
| Max nyomaték | 950 Nm |
| Ütésszám percenként | 2400 /perc |
| Tömeg | 2.6 kg |
| Hangnyomás | 101 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 112 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 13 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 5.9 m/s2 |
Hasonló termékek
115.850 Ft
(91.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
115.850 Ft
(91.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.115 Ft
94.054 Ft
(74.058 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
116.275 Ft
(91.555 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.275 Ft
(91.555 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.745 Ft
(89.563 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
117.380 Ft
(92.425 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
113.165 Ft
(89.106 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat