Leírás és Paraméterek
DEWALT D25832K-QS
Ajánlott bontási munkálatokhoz közepesen kemény téglában, falban, betonban
Aktív rezgéscsökkentő rendszer úsztatott hátsó fogantyúval és rezgéscsillapított oldalfogantyúval rendkívüli alacsony vibrációt eredményez
Változtatható vésőfej rögzítés 24 különböző helyzetben, ami a legmegfelelőbb szögben való hozzáférést biztosítja
Hengeres fogantyú a kényelmesebb vízszintes munkavégzés érdekében
Tartozék: koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Felvett teljesítmény | 1350 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 10.5 J |
| Ütésszám | 1450-2900 /perc |
| Hosszúság | 521 mm |
| Magasság | 293 mm |
| Szélesség | 112 mm |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.7 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 4 dB(A) |
Hasonló termékek
227.885 Ft
(179.437 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
232.765 Ft
(183.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
244.080 Ft
(192.189 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
244.085 Ft
(192.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.031 Ft
(195.300 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.820 Ft
(195.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.580 Ft
(165.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat