Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH333NT-XJ
Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény, több mint 66 lyuk (18mm O x 80mm) egy feltöltéssel
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
A kefe nélküli motor, maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 8,5m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet
Tartozékok: övakasztó, állítható oldalfogantyú, tartós koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18/54 V |
| Ütőenergia(EPTA 05/2009) | 3.5 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000 /perc |
| Ütésszám | 0-4480 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 6,8 kg |
| Hosszúság | 350 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 7.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 8.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.885 Ft
(179.437 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.580 Ft
(165.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
232.765 Ft
(183.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
202.145 Ft
(159.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat