Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH254M2-QW
Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-24 mm átmérőig.
Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében.
SDS-Plus tokmány és cserélhető gyorstokmány tartozik a kiszereléshez megkönnyítve a szerszám cserét a különböző munkafolyamatokhoz.
Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 6,6m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet.
Tartozékok: 2 x 4.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltöttség jelzővel, XR univerzális töltő, állítható oldalfogantyú, SDS plus cserélhető gyorstokmány, 13 mm-es cserélhető gyorstokmány, tartós koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütoenergia(EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1200 /perc |
| Ütésszám | 0-4500 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 6.5 kg |
| Hosszúság | 328 mm |
| Magasság | 202 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 6.6 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 5.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 86 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4.0 Ah |
Hasonló termékek
232.765 Ft
(183.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
244.080 Ft
(192.189 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
244.085 Ft
(192.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.580 Ft
(165.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.031 Ft
(195.300 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.820 Ft
(195.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat