Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD470N-XJ
DeWalt DCD470N-XJ akkus sarokfúró, az eddigi legerősebb akkumulátoros fúró, tökéletes nagyméretű furatok készítéséhez
A készülék vezeték nélküli kényelmet és üzemidőt biztosít 54V-os szénkefe nélküli motorjával
Elektronikus biztonsági tengelykapcsoló
Tartozékok: pótfogantyú, tokmánykulcs
| Tokmány típusa | 13 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Akkumulátor feszültség | 54 V |
| Forgatónyomaték | 135 Nm |
| Furatátmérő acélban | 13 mm |
| Furatátmérő fában | 117 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 1 320 1/min |
| Fúrótokmány befogási tartománya | 0 - 13 mm |
| Súly | 8 kg |
| Terhelés nélküli sebesség | 0-400 / 0-1320 fordulat/perc |
| Teljesítmény | 2600 W |
| Max. Nyomaték (lágy) | 114 Nm |
| Sebességek száma | 2 |
| Hossz | 190 mm |
| Magasság | 535 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Hangnyomás | 86 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 97 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Kéz / kar rezgés | 3,6 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
Hasonló termékek
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.885 Ft
(179.437 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
210.580 Ft
(165.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
232.765 Ft
(183.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
202.145 Ft
(159.169 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat