Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH417NT-XJ
Kategóriájában vezető nagy sebességű fúrási teljesítmény több, mint 74 furatnál (18 mm Ø x 80 mm) töltéssel
Kefe nélküli motor nagy kapacitású XR FLEXVOLT 9,0Ah 18V/54V (ajánlott) lítium-ion akkumulátorral az extrém üzemidőért és csökkentett karbantartásért
Perform & Protect: kategóriájában a legjobb vibráció, 6,3 m/s², minimálisra csökkenti a felhasználó fáradtságát
Ideális horgonyok fúrásához és lyukak rögzítéséhez betonba, téglába és falazatba 4 mm-től 32 mm-ig
Tartozékok: 1 X Több pozíciós oldalsó fogantyú, 1 X Gyorskioldó SDS-Plus szerszámtartó, 1 X Gyorskioldó 13mm 3 pofás tokmány, 1 X TSTAK koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 4.5 J |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 8 kg |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 6.3 m/s2 |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 5.2 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Max. Fúrási kapacitás - beton | 32mm |
| Max. Fúrási kapacitás - fa | 32mm |
| Max. Fúrási kapacitás - fém | 13mm |
Hasonló termékek
244.080 Ft
(192.189 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.031 Ft
(195.300 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.820 Ft
(195.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
250.075 Ft
(196.909 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
232.765 Ft
(183.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.885 Ft
(179.437 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
262.055 Ft
(206.343 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat