Leírás és Paraméterek
BAUMIT UniPrimer alapozó
Feldolgozásra kész általános alapozó, mely az alapfelületek egyenletes nedvszívását és megfelelő tapadását biztosítja. Alkalmazható valamennyi Baumit homlokzati vékonyvakolathoz. A termék elérhető 25 kg-os és 5 kg-os vödrös kiszerelésben.
Tulajdonságok:
- Feldolgozásra kész
- Kül- és beltéri felhasználásra
- Tapadást elősegítő, nedvszívás-kiegyenlítő
| Csomagolás | 25 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 24 |
| PH érték | kb. 8 |
| Anyagszükséglet | kb. 0,2 - 0,25 kg/m² tapaszolt felületen |
| Szárazanyag tartalom | kb. 70 % |
| Anyagszükséglet | kb. 0,4 kg/m² vakolt felületen |
| Kiszerelés | 24 vödör/raklap = 600 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
| Sűrűség | kb. 1,65 kg/dm³ |
Hasonló termékek
47.485 Ft
(37.390 Ft + ÁFA)
2.374,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
38.145 Ft
(30.035 Ft + ÁFA)
1.525,80 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
29.940 Ft
(23.575 Ft + ÁFA)
1.197,60 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
29.940 Ft
(23.575 Ft + ÁFA)
1.197,60 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
27.740 Ft
(21.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
18.525 Ft
(14.587 Ft + ÁFA)
741,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat