Leírás és Paraméterek
Baumit MosaikTop vakolat
A MosaikTop lábazati vékonyvakolat az épületek díszítésének, lábazati kialakításának végső felületképző rétege. Felhordható mindenféle alapvakolatra, valamint a Baumit XPS és Expert fix lábazati hőszigetelő lemezek tapaszolt és alapozott felületére. Kevert színű, műgyanta kötőanyagú szemcsés vékonyvakolat kül- és beltéri felhasználásra. 2 mm-es szemcseméret.
Tulajdonságok:
- Mosható
- Víztaszító
- Magas mechanikai szilárdságú
| Csomagolás | 25 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 32 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 110 - 140 |
| Anyagszükséglet | kb. 5,5 kg/m² |
| Szárazanyag tartalom | kb. 80 % |
| Szemcseméret | max. 2 mm |
| Kiszerelés | 16 vödör/raklap = 400 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
Hasonló termékek
29.940 Ft
(23.575 Ft + ÁFA)
1.197,60 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
29.940 Ft
(23.575 Ft + ÁFA)
1.197,60 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
47.485 Ft
(37.390 Ft + ÁFA)
2.374,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
27.740 Ft
(21.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
18.525 Ft
(14.587 Ft + ÁFA)
741,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat