Leírás és Paraméterek
BAUMIT SilikonTop vakolat 3mm dörzsölt fehér
Emelt minőségű, szilikongyanta kötőanyagú, feldolgozásra kész homlokzati vékonyvakolat. Kiváló vízlepergető hatású, jó páraáteresztő és rugalmas. A Star EPS rendszer ideális vakolata.
Tulajdonságok:
- Vízlepergető hatás
- Ellenáll a szennyeződésnek
- Magas páraáteresztő képesség
| Csomagolás | 25 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 16 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 40 - 60 |
| SD érték | 0,08 - 0,12 m (2 mm rétegvastagságnál) |
| W-érték | 0,1 kg/(m².h0,5) |
| Anyagszükséglet | kb. 3,6 kg/m² |
| Struktúra | D 3 |
| Tapadó-húzó szilárdság | > 0,3 MPa |
| Hővezetési tényező | 0,7 W/mK |
| Szemcseméret | 3 mm |
| Kiszerelés | 16 vödör/raklap = 400 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
| Sűrűség | kb. 1,8 kg/dm³ |
Hasonló termékek
29.940 Ft
(23.575 Ft + ÁFA)
1.197,60 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
27.740 Ft
(21.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
38.145 Ft
(30.035 Ft + ÁFA)
1.525,80 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
18.525 Ft
(14.587 Ft + ÁFA)
741,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
47.485 Ft
(37.390 Ft + ÁFA)
2.374,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat