Leírás és Paraméterek
Feldolgozásra kész, kiváló fedőképességű vizes bázisú alapozó, alkalmazható homlokzati hőszigetelő rendszerek esetén is. Vizes bázisú, feldolgozásra kész, oldószermentes diszperzió, amely segíti az alapfelületre való tapadást, egyenletes nedvszívóképességet biztosít. Pórusszűkítő hatása miatt részben csökkenti a vakolatok nedvszívóképességét. Az alapozó használatával csökken a nedvszívó ásványi alapfelületek (építőanyagok) kötőanyag és nedvesség elszívó hatása, így a kötés-szilárdulási folyamatok optimálisan mehetnek végbe. A páraáteresztő képességet nem befolyásolja. A magas pigmenttartalomnak köszönhetően kiváló az egalizáló hatása.
Alkalmazási felületek:
Alkalmas:
- hőszigetelő rendszerek ragasztótapasz rétegére
- mész, mész-cement és cement vakolatokra
- beton és más ásványi alapfelületekre (tapaszokra)
- régi, jó tapadású ásványi, szilikát- és diszperziós alapozókra és vakolatokra
- mész-gipsz, gipsz-mész és gipsz vakolatokra
Nem alkalmas:
- friss mészvakolatokra
- műanyagokra, lakkozott felületekre ill. olajos és enyves festékekre
Kiszerelés:
- 20 kg/vödör, 32 vödör/raklap = 640 kg
- 5 kg/vödör, 64 vödör/raklap = 320 kg
| Csomagolás | 5 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 64 |
| PH érték | kb. 8 |
| Anyagszükséglet | kb. 0,2 - 0,4 kg/m² alapfelülettől függően |
| Szárazanyag tartalom | kb. 58 % |
| Anyagszükséglet | kb. 0,4 kg/m² vakolt felületen |
| Kiszerelés | 64 vödör/raklap = 320 kg |
| Csomagolás típusa | vödör |
| Sűrűség | kb. 1,52 kg/m³ |
Hasonló termékek
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
18.525 Ft
(14.587 Ft + ÁFA)
741,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
10.485 Ft
(8.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.615 Ft
(7.571 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.839 Ft
(6.960 Ft + ÁFA)
441,96 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.430 Ft
(6.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.072 Ft
(6.356 Ft + ÁFA)
322,87 Ft/kg
Raktáron
8.045 Ft
(6.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
