Leírás és Paraméterek
Felhasználásra kész, homlokzati vékonyvakolat, kapart és dörzsölt hatású struktúrában, bevizsgálva az MSZ EN 15824 és rendszerben az ETAG 004 szerint.
Időjárásálló, extrém víztaszító, nagyon jó páraáteresztő, lemosható, csekély szennyeződési hajlam, univerzálisan felhasználható, könnyen feldolgozható. Homlokzatok és belső falfelületek vékonyvakolatának kialakítására, régi és új ásványi vakolatokon és simító tapaszokon, betonon, a műemlékvédelem területén és felújításoknál, Baumit EPS- és ásványi homlokzati hőszigetelő rendszereken.
Alkalmazási területek:
Alkalmazható:
- ásványi alapvakolatokon
- betonra vagy egyéb ásványi vakolatokra
- jól tapadó, ásványi és diszperziós festékre és vakolatokra
Nem alkalmazható:
- műanyagokra és műgyantákra
- lakk- és olajos bevonatokra
- enyves festékekre
- mészvakolatokra és festékekre
- fa és fém felületeken
- rugalmas diszperziós bevonatokra
| Csomagolás | 25 kg vödör |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 16 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 40 - 60 |
| SD érték | 0,08 - 0,12 m (2 mm rétegvastagságnál) |
| W-érték | 0,1 kg/(m².h0,5) |
| Anyagszükséglet | kb. 2,5 kg/m² |
| Struktúra | K 1,5 |
| Tapadó-húzó szilárdság | > 0,3 MPa |
| Hővezetési tényező | 0,7 W/mK |
| Szemcseméret | 1,5 mm |
| Kiszerelés | 16 vödör/raklap = 400 kg |
| Sűrűség | kb. 1,8 kg/dm³ |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
29.940 Ft
(23.575 Ft + ÁFA)
1.197,60 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
27.740 Ft
(21.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
38.145 Ft
(30.035 Ft + ÁFA)
1.525,80 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
18.525 Ft
(14.587 Ft + ÁFA)
741,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
14.680 Ft
(11.559 Ft + ÁFA)
293,60 Ft/liter
Külső raktárról elérhető
47.485 Ft
(37.390 Ft + ÁFA)
2.374,25 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat