Leírás és Paraméterek
Baumit ThermoExtra vakolat
Gyárilag előkevert, polisztirolgyöngyöt tartalmazó, hőszigetelő alapvakolat gépi felhordásra ásványi alapfelületekre, kül- és beltéri felhasználásra.
Tulajdonságok:
- Hőszigetelő
- Gépi felhordásra
- Kül- és beltéri felhasználásra
| Csomagolás | 50 l zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 50 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 8 |
| Száraz habarcs sűrűsége | kb. 280 kg/m³ |
| Anyagszükséglet | kb. 12,5 l/m²/cm |
| Vízszükséglet | kb. 9 l/zsák |
| Hővezetési tényező | 0,09 W/mK |
| Nyomószilárdság 28 nap után | > 0,5 N/mm² |
| Szemcseméret | max. 2 mm |
| Vakolatvastagság | min. 20 mm beltérben |
| Kiszerelés | 50 zsák/raklap = 2,5 m³ |
| Csomagolás típusa | zsák |
Hasonló termékek
15.780 Ft
(12.425 Ft + ÁFA)
631,20 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
16.120 Ft
(12.693 Ft + ÁFA)
3.224,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
11.895 Ft
(9.366 Ft + ÁFA)
2.379,00 Ft/kg
Raktáron
18.525 Ft
(14.587 Ft + ÁFA)
741,00 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
10.485 Ft
(8.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.615 Ft
(7.571 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.839 Ft
(6.960 Ft + ÁFA)
441,96 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
8.430 Ft
(6.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.072 Ft
(6.356 Ft + ÁFA)
322,87 Ft/kg
Raktáron
8.045 Ft
(6.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
