Leírás és Paraméterek
DeWalt DXPW001E 2.3 KW-os magasnyomású mosó -130 bar
Hideg vizes, magasnyomású mosó, otthoni és félprofesszionális használatra tervezve. Alapvetően járművek vagy műhelyek tisztítására lett tervezve, legyen szó könnyen vagy nehezen eltávolítható szennyeződésekről.
A gép maximálisan 130 bar nyomást képes biztosítani, 540 L/óra átfolyási érték mellett. 2.3 KW-os, egy fázisú villanymotorral hajtott, 2800 ford/perces, 3 kerámia bevonatú dugattyús szivattyúval.
Masszív fém fogantyú, puha, gumírozott markolattal.
A gép mellett a csomag tartalma, szórópisztoly egy lándzsa és egy 8 m-es tömlő.
| Termék típusa | magasnyomású mosó |
| Meghajtás | 230V |
| Szivattyú | Annovi és Reverberi |
| Szivattyú típusa | soros, 3 hengeres |
| Dugattyú anyaga | kerámia |
| Max fordulat | 2800 rpm |
| Max nyomás | 130 bar |
| Max áramlási sebesség | 540 L/óra vagy 9 L/perc |
| Tömlőhossz | 8 m |
| Súly | 26 kg |
| Méretek | 42 x 40 x 72 cm |
Hasonló termékek
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.370 Ft
(135.724 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
235.900 Ft
(185.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.015 Ft
(193.713 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.125 Ft
(203.248 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
141.835 Ft
122.890 Ft
(96.764 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat