Leírás és Paraméterek
DEWALT DWV901LT-QS
Innovativ kettős szűrő tisztító rendszer biztosítja a folyamatos teljesítményt a legporosabb munkahelyi körülmények között is, az L- osztályú besorolás megfelel az EU szabályoknak. Folyamatos szívóerő, még a legfinomabb beton illetve fa megmunkálási port is felszívja, a filtert 30 másodpercenként automatikusan tisztítja.
Nedves és száraz üzemmód szabályozható szívóerővel, beépített szinkron üzemű hálózati csatlakozó elektromos szerszámok működtetéséhez.
A teleszkópos fogantyú és a nagyméretű hátsó kerekek megkönnyítik a készülék mozgatását, az automatikus szinkron mód a szerszám leállítása után még 15 mp-ig működik, hogy az összes port eltávolítsa.
A porszívó felső pontjára a tartozékként szállított adatper, kompatibilis az összes TSTAK kofferrel.
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Max. levegőszállítás | 4080 liter/perc |
| Kapacitás | 38 liter |
| Nedves/száraz kapacitás | 18.4 liter |
| Tömeg | 15 kg |
| Magasság | 695 mm |
| Max. szinkronteljesítmény | 2200 W |
| Hangnyomás | 73 dB |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat