Leírás és Paraméterek
DeWalt DXPW001CE 2.9 KW-os magasnyomású mosó - 160 bar
Kompakt méretű, hideg vizes, magasnyomású mosó, félprofesszionális használatra tervezve. Alapvetően járművek vagy műhelyek tisztítására lett tervezve, legyen szó könnyen vagy nehezen eltávolítható szennyeződésekről, de a letisztult, abszolút céleszközként kialakított készülékháznak köszönhetően elfér egy TOUGHSYSTEM DS400-as ládában.
A gép maximálisan 160 bar nyomást képes biztosítani, 500 L/óra vagy 8.3 L/perc átfolyási érték mellett. 2.9 KW-os, egy fázisú villanymotorral hajtott, 2800 ford/perces fordulatszámra képes szivattyúval.
A bejövő víz maximális hőmérséklete 60 Cº
Többféle változatban is kapható, változó tartozékokkal!
A csomag tartalmaz a gép mellett egy szórópisztolyt, egy állítató fúvókás lándzsát és egy 8 m-es tömlőt.
| Termék típusa | magasnyomású mosó |
| Meghajtás | 230V |
| Szivattyú | Annovi és Reverberi |
| Dugattyú anyaga | acél/kerámia |
| Max fordulat | 2800 rpm |
| Max nyomás | 160 bar |
| Max áramlási sebesség | 500 L/óra vagy 8.3 L/perc |
| Tömlőhossz | 8 m |
| Súly | 24 kg |
| Méretek | 45 x 26 x 29 cm |
Hasonló termékek
246.015 Ft
(193.713 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.125 Ft
(203.248 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
200.840 Ft
(158.142 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
281.080 Ft
(221.323 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
291.475 Ft
(229.508 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
291.550 Ft
(229.567 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat