Leírás és Paraméterek
DeWalt DXPW001M-E 1.8 KW-os magasnyomású mosó -130 bar
Hideg vizes, magasnyomású mosó, otthoni és félprofesszionális használatra tervezve. Alapvetően járművek vagy műhelyek tisztítására lett tervezve, legyen szó könnyen vagy nehezen eltávolítható szennyeződésekről.
A gép maximálisan 130 bar nyomást képes biztosítani, 390 L/óra átfolyási érték mellett. 1.8 KW-os, egy fázisú villanymotorral hajtott, 2800 ford/perces, 3 kerámia bevonatú dugattyús szivattyúval.
Masszív fém fogantyú, puha, gumírozott markolattal.
A gép mellett a csomag tartalma, szórópisztoly egy lándzsa és egy 10 m-es tömlő.
| Termék típusa | magasnyomású mosó |
| Meghajtás | 230V |
| Szivattyú | Annovi és Reverberi |
| Szivattyú típusa | soros, 3 hengeres |
| Dugattyú anyaga | kerámia |
| Max fordulat | 2800 rpm |
| Max nyomás | 130 bar |
| Max áramlási sebesség | 390 L/óra vagy 6.5 L/perc |
| Tömlőhossz | 10 m |
| Súly | 26 kg |
| Méretek | 42 x 40 x 72 cm |
Hasonló termékek
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
200.840 Ft
(158.142 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
141.835 Ft
122.890 Ft
(96.764 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
131.585 Ft
(103.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
235.900 Ft
(185.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat