Leírás és Paraméterek
DEWALT DWV901 L-QS
Innovatív kettős szűrő tisztító rendszer biztosítja a folyamatos teljesítményt a legporosabb munkahelyi körülmények között is, L- osztály besorolás mely megfelel az EU szabályoknak. Folyamatos szívóerő, még a legfinomabb beton illetve fa megmunkálási port is felszívja.
A filtert 30 másodpercenként automatikusan tisztítja, ezzel állandó szívóerőt biztosítva, nedves és száraz üzemmódban egyaránt.
Beépített szinkron üzemű hálózati csatlakozó elektromos szerszámok működtetéséhez ami a szerszám leállítása után még 15 mp-ig működik, hogy minden port eltávolítson.
| Felvett teljesítmény | 1400 W |
| Max. levegőszállítás | 4080 liter/perc |
| Kapacitás | 30 L |
| Nedves/száraz kapacitás | 17.5 L |
| Tömeg | 9.5 kg |
| Magasság | 500 mm |
| Max. szinkronteljesítmény | 2200 W |
| Hangnyomás | 79 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező | K1 (hang) 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 93 dB(A) |
Hasonló termékek
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.370 Ft
(135.724 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
196.685 Ft
(154.870 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
200.840 Ft
(158.142 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
141.835 Ft
122.890 Ft
(96.764 Ft + ÁFA)
13%
Raktáron
131.585 Ft
(103.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
235.900 Ft
(185.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.015 Ft
(193.713 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat