Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2062E2T-QW
DeWalt DCD800 fúrócsavarozó
2 fokozatú, strapabíró hajtóművel, amely 15 fokozatú tengelykapcsolóval kombinálva nagyon precíz munkát tesz lehetővé csavarozásnál és fúrásnál
Tartós és hatékony kefe nélküli motorral van felszerelve
A fordulatszám beállítása a kapcsoló segítségével történik, amely lehetővé teszi az elvégzett munka teljes ellenőrzését
A sebességváltó csak fém fogaskerekeket tartalmaz, ami tartóssá és tartóssá teszi a gépet
DeWalt DCF850 ütvecsavarozó
A szerszámfej hossza mindössze 100 mm, ami kiváló manőverezhetőséget tesz lehetővé szűk helyeken
A kefe nélküli motorok új generációjának és a fejlett és optimalizált ütközési mechanizmusnak köszönhetően ez a kis méret lenyűgöző, 208 Nm nyomatékot biztosít
A túlterhelés elleni védelem biztosítja az állandó forgást terhelés alatt
Erős LED háttérvilágítás a könnyű munkavégzéshez sötétben
Tartozékok: 2x Új generációs 1,7 Ah/18V PowerStack™ akkumulátor, univerzális töltő, TSTAK Koffer
| DeWalt DCD800 fúrócsavarozó | |
| tápfeszültség | 18 V, |
| akkumulátor típusa | Li-Ion |
| alapjárati fordulatszám 1. fokozat | 0 - 650 ford./perc |
| alapjárati fordulatszám, 2. fokozat | 0 - 2000 ford./perc |
| fúrótokmány tartomány | 1,5-13 mm, |
| maximális fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| maximális fúrási átmérő fában | 55 mm |
| maximális lágy / kemény nyomaték | 27/90 Nm |
| méretek | 180 x 203 mm |
| súlya | 1,28 kg |
| DeWalt DCF850 ütvecsavarozó | |
| Tápellátás | akkumulátor |
| Tápfeszültség | 18V |
| Sorozat | ATOMIC™ Li-Ion 18V |
| Nyomaték | 208 Nm |
| Teljes szélesség | 100 mm |
| Rendszerház | TSTAK törzs |
| Fokozatok száma | 3 fokozat |
| Sebesség 1/2/3 sebességben | 0-1000 / 2800/3250 / perc |
| Löketszám | 0-3800 / perc |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
