Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF850NT-XJ
A szerszámfej hossza mindössze 100 mm, ami kiváló manőverezhetőséget tesz lehetővé szűk helyeken.
A kefe nélküli motorok új generációjának és a fejlett és optimalizált ütközési mechanizmusnak köszönhetően ez a kis méret lenyűgöző, 208 Nm nyomatékot biztosít.
Ultra kompakt méret, amely biztosítja a könnyű használatot szűk helyeken
Tartozékok: koffer, övtartó
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Tápellátás | akkumulátor |
| Tápfeszültség | 18V |
| Sorozat | ATOMIC™ Li-Ion 18V |
| Nyomaték | 208 Nm |
| Teljes szélesség | 100 mm |
| Fokozatok száma | 3 fokozat |
| Sebesség 1/2/3 sebességben | 0-1000 / 2800/3250 fordulat / perc |
| Löketszám | 0-3800 / perc. |
Hasonló termékek
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
65.810 Ft
(51.819 Ft + ÁFA)
Raktáron
65.950 Ft
(51.929 Ft + ÁFA)
Raktáron
68.565 Ft
(53.988 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
70.480 Ft
(55.496 Ft + ÁFA)
Raktáron
58.060 Ft
(45.717 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat