Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD710D2-QW
10,8 V-os XR Li-Ion fúró-csavarozó 2,0Ah-s Li-Ion akkumulátor technológiával, fúrási, csavarozási munkákhoz
Ergonomikus kialakítású, gumibetétes fogantyú kényelmes munkavégzést biztosít
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
Teljes fém hajtómű, hatékony átvitel, hosszú élettartam
Tartozékok: 2db 2,0 Ah XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 24 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 15 Nm |
| Leadott teljesítmény | 180 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-400/1500 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1-10 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 20 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 10 mm |
| Tömeg | 3 kg |
| Hosszúság | 185 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Hangnyomás | 65 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 76 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
54.910 Ft
(43.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.505 Ft
(42.917 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.160 Ft
(42.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
53.315 Ft
(41.980 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
63.980 Ft
(50.378 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
51.260 Ft
(40.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
65.810 Ft
(51.819 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat