Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF850D2T-QW 18V ütvecsavarozó
- Ultra kompakt méret, amely biztosítja a kényelmet szűk helyeken
- A DCF850D2T egy ultra-kompakt ütvecsavarozó, az Li-Ion 18V akkumulátorokkal kompatibilis, szénkefe nélküli motor
- A szerszámfej hossza mindössze 100 mm
- Erős LED háttérvilágítás a könnyű munkavégzéshez sötétben
- A kefe nélküli motorok új generációjának és a fejlett, optimalizált kalapácsmechanizmusnak köszönhetően ez a kis méret lenyűgöző, 208 Nm nyomatékot biztosít
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Tápellátás | akkumulátor |
| Tápfeszültség | 18 V |
| Nyomaték | 208 Nm |
| Szélesség | 100 mm |
| Fokozatok száma | 3 fokozat |
| Löketszám | 0 - 3800 / perc |
| Ütésjárati fordulatszám | 0 - 1000 1/perc, 0 - 2800 1/perc, 0 - 3250 1/ perc |
| Szerszám felfogatás | 1 / 4 inch |
| Motor típusa | szénkefementes |
| Csomag tartalma | 2 x 18V 2.0 Ah akkumulátor, töltő, TSTAK koffer |
Hasonló termékek
120.855 Ft
(95.161 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
120.710 Ft
(95.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
Raktáron
119.825 Ft
(94.350 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
122.040 Ft
(96.094 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
118.980 Ft
(93.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.815 Ft
(97.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat