Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD777M2T-QW
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
13mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bit cserét
16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében
Tartozékok: 2db 4Ah-s XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) 3 dB(A) | |
| Hosszúság | 192 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súly | 4,5 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akkumulátor kapacitás | 4 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 0-500 / 0-1750 /perc |
| Akusztikus nyomás | 83 dB(A) |
| Hangnyomás | 72 dB(A) |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
Hasonló termékek
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.400 Ft
(82.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.180 Ft
(82.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.730 Ft
(85.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
104.510 Ft
(82.291 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat