Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF809D2T-QW
A legújabb generációs nagy teljesítményű, ¼ ”-es, vezeték nélküli ütvefúró, nagy nyomatékkal rendkívül kompakt méretben és nagyon kis súllyal
Az innovatív, kefe nélküli motortechnológia révén hosszabb a várható élettartam
Könnyű hosszú távú használat biztonsági elektronikával (az akkumulátor hőmérsékletének állandó ellenőrzése, kisülési védelem)
Tökéletes kezelés a rendkívül kompakt kialakításnak köszönhetően (teljes hossza mindössze 12,5 cm), az ergonomikusan gumírozott markolat pedig tovább fokozza a kényelmet
Tartozékok: 2 x 2.0 Ah akkumulátor, töltő, TSTAK koffer, fém övcsipesz
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18V |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Max nyomaték | 190 Nm |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2800 /perc |
| Ütésszám percenként | 0-3200 /perc |
| Szerszámbefogó | 6.35 |
| Tömeg | 0.96 kg |
| Hosszúság | 131 mm |
| Magasság | 225 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 21 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.8 m/s2 |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
98.670 Ft
(77.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.585 Ft
(77.626 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.300 Ft
(77.402 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.735 Ft
(80.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.960 Ft
(81.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.415 Ft
(75.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat