Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD999NT-XJ
Teljes fém tokmány a fúrási és csavarozási tartozékok jobb tapadásáért
Teljesen fém 3 sebességes hajtómű a hosszabb élettartamért és a nagyobb teljesítmény jobb ellenálló képességéért
Elektronikus tengelykapcsoló 11 pozícióban állítható, nyomatékszabályozással az optimalizált pontosság érdekében csavarozáskor
Hatékony intelligens trigger, amely lehetővé teszi az eszköz teljes kontrollját
Tartozékok: mágneses bittartó, oldalfogantyú, övhorog, TSTAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Ütésszám | 38250 ütés/perc |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 12.5 m/s2 |
| Tömeg | 4kg |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Hosszúság | 213 mm |
| Max Nyomaték (kemény) | 126 Nm |
| Magasság | 208 mm |
| Bizonytalansági tényezo K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 2.7 m/s2 |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Hangnyomás | 94 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Max Nyomaték (lágy) | 67 Nm |
Hasonló termékek
102.960 Ft
(81.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
104.510 Ft
(82.291 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.180 Ft
(82.819 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.400 Ft
(82.992 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat