Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE088D1G18-QW
Zöld lézerdióda a beltéri és a kültéri tökéletes láthatóság érdekében
Automatikus önszintezés magas pontossággal néhány másodpercen belül
Beállító gomb a függőleges lézervonalak manuális finomhangolására
Forgatható mágneses tartó a lézer fémfelületre való rögzítéséhez
Tartozékok: 1 db 18V/2Ah XR akkumulátor, töltő, 1 db lézer célpont, fali konzol, koffer
| Akkumulátor technológia | minden XR akkumulátor, 12 V és 18 V |
| Sugár színe | zöld |
| Lézerdióda | 510–530 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Szintezési pontosság | +/– 0,3 mm / m |
| Az automatikus szintezés tartománya | +/– 4° |
| Szintezés időtartama | ≤ 5 másodperc |
| Lézer láthatósága | 30 m (detektorral:50 m) |
| Sugárirány | 1 × vízszintes / 1 × függőleges |
| Állvány csatlakozása | 1/4" és 5/8" |
Hasonló termékek
155.975 Ft
(122.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
148.495 Ft
(116.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.425 Ft
(127.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
166.760 Ft
(131.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
(110.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat