Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE089LR-XJ
Horizontális és vertikális vonalakat vetít ki
Manuális módban különböző villogási szekvencia
A pulzáló üzemmód detektorral biztosítja a teljes láthatóságot
IP védelem: IP65 / 2 méteres esés teszten
Tartozékok: 4db 1,5 V LR6 (AA) elem, falitartó vonallézerhez, hordtáska
| Lézer osztály | 2 |
| Pontosság | 3/10 mm/m |
| Lézersugarak száma | 3 |
| Lézersugarak iránya | H/V |
| Beltéri láthatóság | 15 m |
| Önszintező tartomány | 4 ° |
| Energiaellátás | 4 x AA elem |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Van |
| Súly | 4kg |
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 317 mm |
| Magasság | 155 mm |
Hasonló termékek
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
166.760 Ft
(131.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
155.975 Ft
(122.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
148.495 Ft
(116.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.510 Ft
(145.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat