Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE088D1G-QW
Önszintező lézer
Élénk horizontális és vertikális vonal kivetítés
Munkatartomány: 30M (60M detektorral)
Pontosság: +/-3mm 10m-en belül
Tartozékok: 1x 2Ah akkumulátor, 1x Töltő, 1x Mérőműszer tartó, 1x Hordtáska
| Lézer osztály | 2 |
| Pontosság | 3mm/10m mm/m |
| Lézersugarak száma | 2 |
| Lézersugarak iránya | H/V |
| Beltéri láthatóság | 30 m |
| Önszintező tartomány | 4 ° |
| Energiaellátás | 10,8V Lith Ion |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Igen |
| Súly | 4350 g |
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 317 mm |
| Magasság | 155 mm |
Hasonló termékek
139.815 Ft
(110.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.225 Ft
(107.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
148.495 Ft
(116.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
129.150 Ft
(101.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
127.550 Ft
(100.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
155.975 Ft
(122.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat