Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE085D1G-QW
5 független sugárral a többcélú munkavégzésért
Megnövelt sugár tisztaság, erősebb láthatóság
Beépített mágneses konzol, amely lehetővé teszi, a fém felületekre való illesztést
Robusztus öntött ház, IP65 víz / törmeléket ellenállás, 2M csepp ellenállás, strapabíró kialakítás
Tartozékok: 1x DeWALT DCB127-XJ akkumulátor, 1x DeWALT DCB115-QW töltő, 1x DeWALT TSTAK II szerszámgéptartó, 1x Falitartó vonallézerhez, 1x Zöld lézercéltábla, 1x Zöld lézerszemüveg
| Lézer osztály | 2 |
| Mérési pontosság | +/- 3mm |
| Lézersugarak száma | 5 |
| Lézersugarak iránya | H / V /Önszintezés H-V, elülső, oldalirányú |
| Beltéri láthatóság | 45 m |
| Tápforrás | 10.8V Li-Ion |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Igen |
| Súly | 4kg |
| Szélesség | 180 mm |
| Hosszúság | 430 mm |
| Magasság | 350 mm |
Hasonló termékek
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
155.975 Ft
(122.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
(110.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.225 Ft
(107.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.425 Ft
(127.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat