Leírás és Paraméterek
DEWALT DCLE34021D1-QW
Zöld lézersugár dióda
Jobb fénysugár láthatóság még erős fényben is
Forgatható mágneses tartó
Biztonságos és egyszerű rögzítés
Belső alkatrészek védelme
| Lézerdióda | 510 – 530 mm – 2 lézerosztály |
| Pontosság | +/– 3 mm / 10 m |
| Önszintező tartomány | +/– 4° |
| Működési tartomány (detektorral) | 55 m (100 m) |
| Sugárirány | 1× függőleges / 1× vízszintes |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | 1/4" és 5/8" (a tartóba integrálva) |
| Pulzálási mód | állandó |
| Védelmi osztály | IP54 |
| Ejtési teszt | 1 m |
| Működési idő | akár 16 óra |
Hasonló termékek
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
136.225 Ft
(107.264 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.705 Ft
(104.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
148.495 Ft
(116.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
129.150 Ft
(101.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
127.550 Ft
(100.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
155.975 Ft
(122.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat