Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE0822D1G-QW
Teljes (horizontális és vertikális) keresztlézer + 2 pontlézer a sokoldalú munkavégzésért.
Keresztvonalfunkció 150° nyújt zárt térben, elégséges lefedés, gyors beállítással.
Full-time pulzusmód használatakor a detektor teljes fényerőt és láthatóság biztosít nagyobb tartományban
Üzemidő:1vonal 14 óra, 2 vonal 8 óra, pontok 50+ óra
Tartozékok: 2Ah akkumulátor, töltő, zöld lézercéltába, szemüveg, falitartó, koffer
| Lézer osztály | 2 |
| Pontosság | +/- 3mm/10M mm/m |
| Lézersugarak száma | 2 |
| Lézersugarak iránya | H / V /Önszintezés H-V |
| Beltéri láthatóság | Vonal:20m, Pont:30m m |
| Energiaellátás | 10.8V Li-Ion |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Igen |
| Súly | 4kg |
| Szélesség | 180 mm |
| Hosszúság | 430 mm |
| Magasság | 350 mm |
Hasonló termékek
155.975 Ft
(122.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
162.425 Ft
(127.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
166.760 Ft
(131.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
148.495 Ft
(116.925 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
(110.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.655 Ft
(109.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat