Leírás és Paraméterek
DEWALT D25413K-QS
Ideális rögzítőelemek, dübelek fúrásához kőzetben, betonban 6-32 mm átmérőig
Forgás-stop funkció könnyű vésési munkák elvégzéséhez téglában, kőben, esetenként betonban
Elektronikus fordulatszám szabályzás a sokoldalú felhasználás és a biztonságos munkavégzés érdekében
Mechanikus kuplung növeli a felhasználói ellenőrzést és védelmet
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, koffer
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Leadott teljesítmény | 450 W |
| Ütoenergia(EPTA 05/2009) | 4.2 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-820 /perc |
| Ütésszám | 0-4700 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 32 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 100 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 32 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 4.2 kg |
| Hosszúság | 370 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 8.2 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 7.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Hangnyomás | 86 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3.0 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
244.085 Ft
(192.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.031 Ft
(195.300 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.820 Ft
(195.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
250.075 Ft
(196.909 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
232.765 Ft
(183.280 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
227.885 Ft
(179.437 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
262.055 Ft
(206.343 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat