Leírás és Paraméterek
DEWALT DCH273H2T-QW
Kompakt, könnyű és ergonomikus kialakítás a nagyobb kényelem és támogatás érdekében hosszabb üzemidő alatt
Ideális horgonyok fúrásához és lyukak rögzítéséhez betonba, téglába és falazatba 4 mm-től 24 mm-ig
Világos fehér LED késleltetési funkcióval javítja a láthatóságot
Perform & Protect: kategóriájában a legjobb vibráció, 6,6 m/s², minimálisra csökkenti a felhasználó fáradtságát
Kategóriájában vezető nagy sebességű fúrási teljesítmény több mint 90 furatnál (10 mm Ø × 80 mm) töltéssel
Forgásleállító üzemmód a vakolat, csempék és vakolat könnyű véséséhez, valamint ütőstop mód csak forgó fúráshoz fában és fémben
Kefe nélküli motor nagy kapacitású XR 5,0 Ah 18 V-os lítium-ion akkumulátorral az extrém üzemidőért és a kevesebb karbantartásért
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | ütő funkció |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütőenergia | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 6.6 m / s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m / s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 5.4 m / s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m / s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | < 2.5 m / s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m / s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | < 2.5 m / s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (Vibráció) | 1.5 HU m / s2 |
| Hangnyomás | 86 dB (A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB (A) |
| Akusztikus nyomás | 97 dB (A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB (A) |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Tartozékok | 2 db 5 Ah akkumulátor, töltő, TSTAK koffer |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat