Leírás és Paraméterek
DEWALT DW739-QS
Kiemelkedő minőségű szalagfűrész merev alumínium öntvény keretben, fa, könnyűfém, szigetelő és dekorhab, valamint műanyagok vágására
300-800 m/perc között állítható szalagsebesség
Nagyméretű, kiegyensúlyozott gumibevonatú alumínium szalagvezető kerekek, csendes, nyugodt működés
Nagyméretű, pontosan megmunkált, vetemedésmentes tárgyasztal
Tartozékok: fűrészlap, párhuzamvezető
| Felvett teljesítmény | 749 W |
| Leadott teljesítmény | 550 W |
| Max. vágásmagasság | 155 mm |
| Max. vágás-szélesség | 310 mm |
| Vágás sebesség | 330-800 m/perc |
| Asztalméret | 380 x 380 mm |
| Tömeg | 23.0 kg |
| Mélység | 520 mm |
| Hosszúság | 660 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Akusztikus nyomás | 105 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 4.0 dB(A) |
| Hangnyomás | 92.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3.3 dB(A) |
Hasonló termékek
476.310 Ft
(375.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
419.440 Ft
(330.268 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat