Leírás és Paraméterek
DEWALT DW872-QS
Pontos vágás egyenletes vágásmélység mellett
Nagyteljesítményű, 2200 W-os motor elektronikus lágyindítással
Robosztus 355 mm-es, 70-fogú keményfémlapkás fémfűrészlap
Nagyméretű, szerszám nélkül állítható párhuzam és szögvezető
Tartozékok: 355 mm-es keményfémlapkás fűrészlap, szerszám, segédrögzítő
| Felvett teljesítmény | 2200 W |
| Leadott teljesítmény | 1350 W |
| Üresjárati fordulatszám | 1300 /perc |
| Tárcsaátmérő | 355 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (négyszög-profil) | 119x119 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (derékszög-profil) | 76x230 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (L-profil) | 140x140 mm |
| Vágáskapacitás 90°-nál (kör-profil) | 130 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (négyszög-profil) | 105x105 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (derékszög-profil) | 64x132 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (L-profil) | 93x93 mm |
| Vágáskapacitás 45°-nál (kör-profil) | 79 mm |
| Tömeg | 22.5 kg |
| Hosszúság | 525 mm |
| Magasság | 430 mm |
| Hangnyomás | 95 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 108 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
(83.965 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
419.440 Ft
(330.268 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat