Leírás és Paraméterek
DEWALT D24000-QS
A vágókeretbe integrált rozsdamentes acél vezető rendszer pontos vágást biztosít
Beszúró vágás is végezhető vele elektromos csatlakozások helyének kivágásához
Beépített megszakító biztonságosabb munkavégzést eredményez
Tartozékok: DT3734 vágótárcsa, hosszabbító asztal, oldal és hátsó vízgyűjtő tálca, hatlapú szerszám
| Felvett teljesítmény | 1600 W |
| Tárcsaátmérő | 250 mm |
| Furat méret | 25.4 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 4200 /perc |
| Vágásmélység | 95 mm |
| Maximális vágásszélesség 90°-ban | 610 mm |
| Maximális vágásszélesség 45°-ban | 450 mm |
| Szélesség | 690 mm |
| Hosszúság | 860 mm |
| Magasság | 1 mm |
| Tömeg | 32 kg |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.4 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 90 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 103 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.1 dB(A) |
Hasonló termékek
419.440 Ft
(330.268 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat