Leírás és Paraméterek
DEWALT DW876-QS
Hegesztett acél konstrukció, megőrzi merevségét a legnagyobb igénybevétel alatt is
A legjobb minőségű tízszeres éltartósságú svédacél fűrész-szalaggal szerelve
Nagyméretű, 500x500 mm-es, pontosan megmunkált, vetemedésmentes alumínium tárgyasztal
Egyszerűen és pontosan beállítható a fűrész-szalag feszessége a beépített feszesség kijelző segítségével
Tartozékok: gyémánttal csiszolt svédacél fűrész-szalag, null-feszültség leoldós kapcsoló, állvány, szög- és hosszvezető
| Felvett teljesítmény | 1000 W |
| Leadott teljesítmény | 750 W |
| Max. vágásmagasság | 200 mm |
| Max. vágás-szélesség | 310 mm |
| Vágás sebesség | 380/880 m/perc |
| Asztalméret | 500x500 mm |
| Tömeg | 54.0 kg |
| Mélység | 650 mm |
| Hosszúság | 770 mm |
| Magasság | 1590 mm |
| Akusztikus nyomás | 95.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.0 dB(A) |
| Hangnyomás | 82.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3.0 dB(A) |
Hasonló termékek
476.310 Ft
(375.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
419.440 Ft
(330.268 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
253.560 Ft
(199.654 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat