Leírás és Paraméterek
DEWALT DCK2050H2T-QW
DCD805N-XJ
Fejlett, elforgatható LED-es munkaterület-világítás, ami 3 pozícióban állítható, teljesen fémből készült, kétfokozatú sebességváltó a tökéletes erőátvitelhez optimálisan hangolt sebességváltóval. Szénkefementes motor a nagyobb teljesítmény, hatékonyság és tartósság és 15 nyomatékbeállítási pozíció a maximális pontosság érdekében.
A DeWalt® PowerStack™ 18V akkumulátor forradalmi, egymásra helyezett akkumulátorcellás technológiát használ. A hagyományos hengercellás Li-Ion akkumulátorokhoz képest kisebb súlya és mérete mellet akár 50%-al több erőt biztosít. Kialakítása miatt több a töltési ciklus és hosszabb az élettartam, köszönhetően a jobb hőelvezetésnek.
A DeWalt® PowerStack™ 18V akkumulátor működik minden 18V XR szerszámmal és töltővel!
DCF850N-XJ
A szerszámfej hossza mindössze 100 mm, ami kiváló manőverezhetőséget tesz lehetővé szűk helyeken. A kefe nélküli motorok új generációjának és a fejlett és optimalizált ütközési mechanizmusnak köszönhetően ez a kis méret lenyűgöző, 208 Nm nyomatékot biztosít.
Ez a kiszerelés a gépek mellett 2 db 5Ah-s POWERSTACK akkut, a hozzá való töltőt tartalmazza, mindezt egyedi TSTACK kofferben.
| DCD805N-XJ | |
| Üresjárati fordulatszám | 0 –650 / 0–2 000 perc |
| Üresjárati ütésszám | 0 – 9 350 / 0–34 000 perc |
| Max. nyomaték (h/w), kemény/lágy anyag | 90 / 34 Nm |
| Max. fúrási átmérő fában / fémben / kőben | 65 / 13 / 13 mm |
| Tokmány befogási tartomány | 1.5 –13 mm |
| Max. fa / fém fúrási kapacitás | 40 / 13 mm |
| DCF850N-XJ | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 206 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 400 1/min, 0 - 2800 1/min, 0 - 3800 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 1000 1/min, 0 - 2800 1/min, 0 - 3250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4" |
| Motor típusa | szénkefementes |
| Súly | 3 kg |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat